OLK: PIERWSZY KROK DO FINAŁU ZROBIONY

KS Play Basket Kraszewice – INSEKT Serwis Team Ostrów Wlkp. 70:58
W ostatni piątek 10.05 rozegraliśmy pierwszy mecz półfinałowy z Insekt Serwis Team Ostrów Wlkp. Mistrzowie z zeszłego sezonu to bardzo wymagający rywal mający w swoim składzie wielu wybitnych graczy. Do tej pory nie udało się nam pokonać tego zespołu, tym razem było inaczej. Kluczowa była pierwsza kwarta, którą wygrywamy 23:9 grając skutecznie przy solidnej obronie. Momentami prowadziliśmy nawet 18 pkt. W czwartej kwarcie rywale zbliżają się na 8 oczek, jednak to max to mogli zrobić tego dnia. Gramy zespołowo, poprawiliśmy kilka elementów w obronie, jesteśmy skuteczni z gry. Każdy dołożył coś dobrego od siebie. Brakuje nam 1 zwycięstwa do finału Ostrowskiej Ligi Koszykówki. W najbliższy wtorek o 18.15 rozegramy mecz nr 2. Będzie to duże wyzwanie, musimy zagrać jeszcze lepiej, stać nas na to, czas na odpalenie trójek.