OLK: TRUDNA PRZEPRAWA Z MISTRZAMI

W pierwszym meczu ligowym nowego sezonu Ostrowskiej Ligi Koszykówki nie mogliśmy wystąpić w pełnym składzie. Ostatnio to nasza tradycja niestety. Kontuzje i inne sprawy blokują nam granie w optymalnym ustawieniu przynajmniej na razie. Są też dobre wiadomości, powoli to życia koszykarskiego wraca Tobiasz Kol. W pierwszym meczu od ponad roku Tobi, jeszcze może nie czuł dobrze piłki, ale stanowił poważne zagrożenie w obronie. Nasz nowy nabytek - Bartosz Grochowina, powoli się rozkręca. W kolejnych meczach powinno być coraz lepiej. Mimo trudności całkiem nieźle trzymaliśmy się w grze z obecnymi Mistrzami Ligi. W połowie trzeciej kwarty na tablicy widniał remis 55:55. Jednak tego dnia nasza falowa gra w ataku nie pozwoliła na ostateczne zwycięstwo. Rywale grali równo przez większość część spotkania. Na duży plus zasługują występy Marcina Krysiaka: 19 pkt, 10 zb, 6 as, 2 przech, 25 eval oraz Adriana Kruszakina 23 pkt, 5 zb, 3 as, 18 eval (plus trafiony buzzer beater z połowy boiska na koniec pierwszej połowy).

KS Play Basket Kraszewice - Wataha Ekspert Team Finezja Spa Ostrów Wlkp. 76:67