U14K: MOCNY START SEZONU

Dziś kadetki młodsze rozpoczęły swoje zmagania ligowe. Na początek zmierzyliśmy się z rywalkami z UKS Piątka Ostrów Wlkp. Początek spotkania to szybkie 5 pkt przyjezdnych, powoli wchodzimy na obroty. Do połowy pierwszej kwarty wynik oscyluje wokół remisu. Jednak z każdą minutą gramy coraz pewniej w obronie i ataku. Druga odsłona to już nasza dominacja (28:9). Jeszcze mocniej wchodzimy w trzecią część meczu. Rozpoczynamy drugą połowę od „runu” 20:0. Nasza przewaga tylko się powiększa. Wygrywamy zdecydowanie, bez chwili zawahania. Dobra realizacja zadań w obronie, a co za tym idzie dużo szybkiego ataku oraz mnóstwo ruchu bez piłki to główne czynniki zwycięstwa. Nie spoczywamy na laurach, już w najbliższy czwartek czekają nas 2 mecze u siebie z UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. w kat. U14K i U12K. Zapraszamy!