U14K: NIE POZOSTAWIAMY ZŁUDZEŃ

Tym razem w lidze kadetek młodszych zmierzyliśmy się z UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. Początek bardzo niemrawy w naszym wykonaniu. Zaczynamy od 0:7, a pierwsze punkty rzucamy dopiero w 7. minucie. Przebudzenie nadchodzi w kolejnych akcjach, kiedy to notujemy ucieczkę punktową na poziomie 20:0. A jakby liczyć 13 ostatnich minut pierwszej połowie to mamy rezultat punktowy w tym przedziale czasowym aż 41:3. W trzeciej kwarcie nieco ostygliśmy. W ostatniej odsłonie jeszcze raz podkreślamy jakość naszej gry, by ostatecznie zwyciężyć 79:30. W tym meczu każda zawodniczka mogła się wykazać, widać progres w rozwoju. Dla niektórych były to najlepsze występy w karierze. Sporo podań wykonaliśmy na najwyższym poziomie. Ze skutecznością i kozłowaniem różnie bywało, za to nadrabialiśmy dobrą realizacją gry obronnej. W tym meczu skupiliśmy się dodatkowo na atakowanie deski ofensywnej, szybkim powrocie do obrony oraz obronie żółtej.

IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 79:30