U15K: RAWICZ DOMINUJE FIZYCZNIE

W mijającym tygodniu rozgraliśmy 2 mecze z Rawia Rawi Met Rawicz w lidze kadetek starszych. Rywalki to zdecydowany faworyt dominujący nad nami głównie warunkami fizycznymi. Naszym atutem powinny być rzuty za 3 pkt. O ile jeszcze na wyjeździe trafiliśmy 5 trójek to u siebie niestety nic nie wpadło z dystansu. Na wyjeździe ulegamy wysoko 85:43 głównie za sprawą przestoju na przełomie pierwszej i drugiej kwarty. Pasywna obrona i brak skuteczności w pierwszej połowie zrobiły swoje. Naszą grę poprawiliśmy w trzeciej kwarcie – lepsza obrona, przechwyty, skuteczniej w ataku. We wczorajszym meczu u siebie to już zdecydowanie lepsza obrona. Zrobiliśmy postępy w tym aspekcie gry, jednak przewaga fizyczna rywalek była nie do powstrzymania. Gdyby tylko nasza skuteczność z obwodu była lepsza mecz mógłby być bardziej wyrównany. Niestety ulegamy 40:64. W lidze kadetek pozostał nam jeszcze 1 mecz z UKS Victoria Plewiska, który rozegramy u siebie 9.06.2024r.
Rawia Rawi Met Rawicz – IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice 85:43